Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Edycja wielokrotnie nagradzanej maskary False Lash Effect 

Edycja wielokrotnie nagradzanej maskary False Lash Effect

RZĘSY NA ZŁOTY MEDAL!

Poznaj złotą edycję wielokrotnie nagradzanej maskary False Lash Effect

 

Kobiety lubią złoto... Aby podkreślić status najczęściej nagradzanego tuszu  na rynku, Max Factor wprowadził limitowaną, złotą edycję maskary False Lash Effect. Jest to połączenie zniewalającego efektu sztucznych rzęs oraz luksusowego opakowania. 

 

Podążasz za pragnieniem by wyglądać pięknie? Nowa, limitowana edycja maskary False Lash Effect Gold, nie tylko podkreśli Twoje rzęsy, ale również styl. False Lash Effect Gold to najwyższy standard wśród tuszy dodających objętości. Dzięki niemu już dziś zaprezentujesz światu długie, gęste i naturalnie wyglądające rzęsy. Nadchodzący karnawał będzie pełen blasku i splendoru, wykorzystaj to i nadaj swojemu spojrzeniu złotą oprawę!

 

False Lash Effect Gold to kombinacja największej, wśród produktów Max Factor, szczoteczki(25% większa niż Max Factor Masterpiece Max) oraz formuły Liquid Lash™, które nadają rzęsom niesamowitą grubość od nasady aż po same końce. Liquid Lash™ gęstnieje podczas wysychania, zapewniając elastyczność i naturalny wygląd rzęs. Szczoteczka jest natomiast w 50% zbudowana z włókien, dzięki czemu zapewnia precyzyjną aplikację.

 

Karnawał i święta to idealny czas, by błyszczeć i zachwycać spojrzeniem. Tusz do rzęs False Lash Effect Gold, w eleganckim złotym opakowaniu, podkreśli Twój prestiż i wyróżni Cię
z tłumu! 

---