Jesteś tutaj: Home » Info » Gry » Gry - Uncharted 3: Drake's Deception (PS3) 

Gry - Uncharted 3: Drake's Deception (PS3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uncharted 3: Drake's Deception - to gra TPP ,  za jej produkcję odpowiada zespół Naughty Dog, a całość jest dostępna wyłącznie w wersji na PlayStation 3. Ta firmowa gra Play Station spowodowała że niejeden gracz rozważał zakupienie  konsoli tylko z powodu cyklu Uncharted, napewno w wyścigu z Xbox 360 była zawsze kartą przetargową.Ta gra akcji inspirowana klasycznymi filmami przygodowymi z Indiana Jonesem w roli głównej oraz grami z cyklu Tomb Raider, to napewno jedno z ciekawszych osiągnięć w dziedzinie gier konsolowych w ogóle. Nie da się ukryć, że bardzo dobrze oceniany i zdobywający mnóstwo nagród poprzednik ustanowił poprzeczkę niesamowicie wysoko. Skok jakościowy z Drake’s Fortune do Among Theves obejmował zarówno poprawę mechaniki gry, jak i widoczne na pierwszy rzut oka zmiany w grafice i oprawie muzycznej. Powstało więdz przed Uncharted 3  nie lada wyzwanie jak -  przebić doskonałego poprzednika.

Poprawiono system walki wręcz, możliwe stało się odrzucanie granatów, no i oczywiście doposażono postać w nowe givery.

Z ciekawszych rzeczy to oczywiście niezapomniany widok pustyni w krótkim wprawdzie epizodzie ale za to najwyższej jakości.

Kobiecej postaci głos podkłada sama Krystyna Janda, zaś Nathana dabinguje Jarosław Boberek . Warto więc sprawdzić polską wersję lokalizacji głosowej. 

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a spełnia pokładane w nim nadzieje. Jest największą grą przygodową 2011 roku i jedną z najważniejszych gier gatunku w ogóle.

Świetna gra, obfitująca w masę pomysłów więc pomóżcie Nathanowi w kolejnym zadaniu ratowania świata i rozwikłaniu tajemnicy pierścienia sir Francisa Drake’a. Satysfakcja pewna. 

Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 2: Drake's Fortune


 

Uncharted 3: Drake's Deception


---