Jesteś tutaj: Home » Moda » Bielizna » Stroje plażowe na lato 2012 

Stroje plażowe na lato 2012

Calzedonia dedykuje swój letni katalog odzieży plażowej Summer 2012 każdej kobiecie!

W tym roku po raz pierwszy Calzedonia wybrała do prezentowania swojej kolekcji modelkę o pełnych kształtach, aby pokazać, że zaokrąglone ciało również wygląda zmysłowo.

Niektóre z fotografii wykonanych przez Raphaela Mazzucco przedstawiają Robyn Lawley, australijską modelkę, ikonę modelingu „plus size”, która na Jamajce prezentuje część plażowej kolekcji 2012.

Robyn pozowała dla Calzedonii w dwuczęściowych bikini i jednoczęściowych kostiumach kąpielowych, od modeli uznanych za najbardziej seksowne, aż po te modelujące sylwetkę.

Kolekcja plażowa oferuje szeroki wybór modeli i krojów, które podkreślają kobiecość i uwypuklają atuty każdej sylwetki, także tej bardziej zaokrąglonej.CAPSULE SHAPING: dodatkowy atut
Calzedonia stworzyła także linię SHAPING kształtującą sylwetkę i podkreślającą zaokrąglone kształty, gloryfikując piękno kobiecego ciała.

Linię tworzy pięć jednoczęściowych kostiumów: wyjątkowych strojów kąpielowych, które sprawiają, że sylwetka staje się bardziej harmonijna, dzięki specjalnej kształtującej tkaninie i odpowiedniemu kroju.

Specjalne tkaniny i kroje przeszły surową selekcję pod kątem modnych printów i detali, a także wyszukanych kolorów: od śliwkowego fioletu po soczysty granat, od klasycznych błękitów przez czerń i brązy. 
---